چیتگر بار تهران

باربری و اتوبار چیتگر بار تهران با سابقه ای بیش از یک دهه توانسته است . جایگاه بالایی در امر جابجایی و اسباب کشی در استان تهران را به خود اختصاص دهد . نیروهای جوان و خلاق به همراه مدیریت مدرن و منصف کنار هم جمع شده اند تا یک مجموعه در راستای فقط کمک و خدمت به مردم ایجاد کنند و این کار امکان پذیر شده است . امروزه ما توانسته ایم با تجهیز کردن خود به جدیترین تجهیزات بارگیری و تخلیه جایگاه ویژه ای در بین سایر رقبای خود داشته باشیم , وسایل نقلیه مناسب از کامیون تا وانت بار برای باربری تمامی امور بهرمند هستیم .

باربری

استخدام نیروی زن در امر بسته بندی

به دلیل مشغله زیاد در شهر تهران و سایر شهرهای بزرگ کشور امروزه دیگر بسته بندی لوازم منزل از دست خانواده ها برنمی آید و فرصت این کار را ندارند . جهت آسایش و خدمت رسانی به شهروندان عزیز توانسته ایم نیروی خانم و آقای مجرب جهت بسته بندی اصولی و استاندارد لوازم و اثاثیه منزل شما استخدام کنیم . لذا چیتگر بار تهران همیشه با نیروی آماده در محل منزل شما حاضر خواهد شد .

رعایت شئونات اجتماعی

امر باربری و اتوبار یک امر بسیار حساس است که باید برای این کار همیشه از کارگرانی مجرب  متعهد استفاده شود . اعتماد به شرکت های باربری در بین مشتریان از اهمیت زیادی برخوردار است . باربری چیتگر تا به امروز توانسته است با بهرمندی از نیروهای مومن و مجرب این امر را به خوبی به جا آورد . آسایش و راحتی مشتریان ما در اولویت کاری ما قرار دارد .

باربری چیتگر بار تهران

حمل اثاثیه منزل با استفاده از مدرنترین و بروز ترین تجهیزات حمل و نقل بدون وارد شدن آسیب به اثاثیه با سرعت بالا

باربری چیتگر با بهترین خدمات در حدمت شما مردم عزیز می باشد

با ما تماس بگیرید :

۰۹۱۲۹۳۵۳۹۹۸    ۲۲۳۸۳۱۳۷    ۴۴۷۰۸۳۶۳    ۴۴۳۲۲۷۶۵