محافظت از اثاثیه هنگام جابجایی توسط چیتگر بار

محافظت از اثاثیه هنگام جابجایی توسط چیتگر بار : اساسی ترین مسئله در هنگام جابجایی و اسباب کشی اثاثیه منزل به خانه جدید محافظت دقیق و ایمن است که باید مورد توجه قرار گیرد . انتخاب یک شرکت باربری باسابقه و مورد اطمینان تمامی دغدغه های اسباب کشی را برای شما آسان می کند . انتخاب یک شرکت معتبر تفاوت زیادی برای یک جابجایی مطمئن دارد . با انتخاب به جا یک شرکت باربری برای جابجایی اثاثیه منزل تان نه تنها کار خود را آسان و بی دردسر می کنید بلکه شرکت های معتبر به دلیل سابقه و حرفه ای بودن تمامی کارهای اسباب کمشی را طبق اصول و برنامه انجام می دهند . مطمئنن افراد متخصص و با سابقه بهترین ها در امر هر کاری هستند . پس کار را به کاردان می سپارند .

باربری چیتگر بار تهران

حمل اثاثیه منزل با استفاده از مدرنترین و بروز ترین تجهیزات حمل و نقل بدون وارد شدن آسیب به اثاثیه با سرعت بالا

اتوبار چیتگر با بهترین خدمات در حدمت شما مردم عزیز می باشد

با ما تماس بگیرید :

۰۹۱۲۹۳۵۳۹۹۸    ۲۲۳۸۳۱۳۷    ۴۴۷۰۸۳۶۳    ۴۴۳۲۲۷۶۵

محافظت از اثاثیه در جابجایی

 1. شاید این سوال برایتان پیش آمده باشد که شرکت های حمل بار به چه روشی از اثاثیه تان در هنگام جابجایی محافظت می کنند ؟
 2. یا این سوال پیش بیاید که مناسبترین شرکت باربری را انتخاب کرده اید با خیر ؟

برای محافظت از اثاثیه به هنگام جابجایی راه های مختلفی توسط شرکت های باربری به کار برده می شود :

محافظت از اثاثیه هنکام جابجایی با کاغذ بسته بندی

در هر شرایطی که باشید و تصمیم به جابجایی اثاثیه منزلتان باشید و با این فرایند آشنا باشید که برای بسته بندی برخی از اثاثیه نیاز به کاغذ بسته بندی دارید با این همه حال اماک این که ندانید چه مقدار کاغذ برای در امان بودن وسایل شکستنی نیاز است و یا پیش از تمام شدن کار بسته بندی کاغذ بسته بندی به اتمام برسد . در عوض شرکت های باربری با سابقه به دلیل سابقه ی زیاد و حرفه ای بودن در کار بسته بندی به هیچ عنوان با این دو مشکل برخورد نمی کنند :

۱ ) شرکت باربری همیشه اساس کار خود را مبنی بر اصول انجام می دهند و همیشه مواد بسته بندی به اندازه کافی عرضه می کنند زیرا این مسئله را در نظر می گیرند که امکان دارد به کاغذ بسته بندی بیشتری نیاز داشته باشند .

۲ ) شرکت های باربری به دلیل سابقه کافی در امر بسته بندی این مطلب را می دانند که چه میزان کاغذ بسته بندی برای هر بسته بندی کارتن نیاز است و هیچ گونه مشکلی در این مورد پیش نخواهد آمد .

کاغذ بسته بندی در بسته بندی اثاثیه ظریف و شکننده به عنوان یک لایه محافظ به کار برده می شود . به علاوه از کاغذ بسته بندی در پر کردن کف کارتن حاوی مواد شکننده و اطراف جعبه های اثاثی کشی استفاده می کنند .

محافظت از اثاثیه هنگام جابجایی با کارتن حمل بار

افراد با سابقه این نکته را می دانند که کارتن های بسته بندی بهترین وسیله و محافظت کننده در تمامی امور جابجایی و حمل اثاثیه است . برای بسته بندی اثاثیه انواع مختلف کارتن و جعبه بسته بندی با قیمت بسیار مناسب وجود دارد که شرکت باربری با سابقه و حرفه ای از از انواع انها در بسته بندی ها استفاده می کنند . شرکت های معتبر و با سابقه برای محافظت از انواع اینه ها و سطوح شیشه ای و عتیقه جات کاغذ های بسته بندی ضخیم مورد استفاده قرار می دهند تا اثاثیه با اطمینان خاطر به مقصد حمل شود .

به علاوه کارگران شرکت های معتبر افرادی متخصص و حرفه ای هستند و به این نکته نیز توجه دارند که برای خراشیده نشدن کف منزلتان کارتن ها و محافظت کننده ها را قرار می دهند تا در پایان کار منزلتان بدون کوچکترین صدمه و خراش دیدگی تحویل داده شود .

بسته بندی پلاستیکی

برای بسته بندی حرفه ای یک شرکت باربری از هر نوع وسیله به طور صحیح استفاده و کار بسته بندی را یک کار آسان و بی دردسر می کند . یکی از این وسایل مورد استفاده در امر اسباب کشی استفاده از مواد بسنه بندی پلاستیکی است , که یکی از روش های مطمئن است که شرکت باربری معتبر در هنگام اسباب کشی از آن استفاده می کند . پلاستیک های حباب دار و سلفون از این نوع پوشش پلاستیکی هستند که مورد استفاده قرار می گیرند . برای بسته بندی و محافظت از مبل ها نیز کاور های محافظت کننده پلاستیکی نیز مورد استفاده قرار می گیرند .

 • برای جلوگیری از باز شدن درب های کمد ها و کشوها در هنگام جابجایی
 • استفاده از طناب در صورت نیاز دور اثاث ها
 • بسته بندی وسایلی که نباید گرد و غبار برروی آنها بشیند با پوشش پلاستیکی
 • و خیلی چیزهای دیگر که یک شرکت با سابقه و معتبر می داند که بسته بندی با پوشش پلاستیکی در هنگام جابجایی و حمل و نقل از وسایل و اثاثیه مشتری محافظت می کند .

محافظت از اثاثیه در هنگام جابجایی به کمک پلاستیک حباب دار

یک راه دیگر که شرکت باربری برای بسته بندی اثاثیه از آن استفاده می کنند بسته بندی پلاستیک حباب دار است که با این روش اثاثیه حساس و شکننده به طور کاملا ایمن و راحت بسته بندی و به مقصد می رسند . افراد با سابقه و متخصص شرکت های باربری تمامی وسایل الکترونیکی شما را به خاطر حساس بودن در پلاستیک های حباب دار بسته بندی می کنند . تمامی اشیای شکننده و حساس با پلاستیک های حباب دار بسته بندی می شود . به طور مثال :

 • آینه ها و سطوح ئشسشه ای
 • تابلو فرش ها
 • ظروف چینی و آرکوپال ها و کریستال ها
 • قاب عکس ها
 • وسایل الکترونیکی حساس

و سایر وسایل تزئینی و گران قیمت که بافت دشیشه ای و حساس دارند و برخی نقاط حساس مبلمان با پلاستیک های حباب دار قابل بسته بندی هستند . در بسته بندی کارتن هایی که در آنها اثاثیه شکننده و ظریف جای داده می شود در کناره های آنها نیز از پلاستیک هخای حبابدار استفاده می کنند . متخصصان بسته بندی شرکت های باربری با سابقه ی قبلی که دارند می دانند که چه میزان پلاستیک حباب دار برای بسته بندی اثاثیه شکننده مورد نیاز است . در حقیقت استفاده از پلاستیک های حباب دار مانند یک محافظ عالی عمل می کند و خیال کارکنان شرکت های باربری را از هر لحاظ آسوده می کنند .

استفاده از روکش های محافظ در هنگام جابجایی

در جابجایی اثاثیه منزل شرکت های باربری ترفند های خاصی دارند و از هر وسیله در جای خود استفاده می کنند و کار بسته بندی را انجام می دهند . انواع کاور ها و پتو و روکش های محافظت کننده در بسته بندی اثاثیه هایی نظیرمبلمان و لوازم خانگی بزرگ استفاده می شود . استفاده از از این نوع کاور ها به دلیل ضخامت آنها در حفظ و سالم رسیدن اثاثیه به مقصد کمک زیادی می کند . اثاثیه هایی که با پتو قابل حمل هستند نیز حمل می شوند زیرا پوشش محافظ آن بهترین حفاظ برای اسباب و اثاثیه است .

استفاده از جعبه های مخصوص در بسته بندی اثاثیه

یک نکته مهم در مورد انتخاب یک شرکت باربری مناسب برای حمل اثاثیه و وسایلتان که باید مورد توجه قرار گیرد , که آیا به تجهیزات تخصصی برای جابجایی اثاثیه دسترسی دارند . باید به این نکته توجه شود که حفظ اموال شما  مهمترین ثروت یک شرکت باربری است . افراد متخصص بسته بندی شرکت های باربری برای بسته بندی تمامی اثاثیه شما جعبه مخصوص هر اثاثیه را بکار می برند :

جعبه ی کمدی

 • برای نگهداری لباس های حساس از جعبه عای مقوایی مجهز به قفسه فلزی استفاده می کنند .
 • جعبه ی مخصوص آینه و قاب های عکس یا قاب های گرانقیمت  به همین منظور محافظت از آثار هنری باارزش و نقاشی های قاب شده نیز جزئ بسته بندی دقیق و منظم افراد متخصص شرکت های بسته بندی است .
 • جعبه ی ظروف : همچنین در بسته بندی از جعبه ها و کارتن های دو لایه ضخیم استفاده می شود و این نوع جعبه ها و کارتن های ضخیم معمولا برای محافظت از ظروف آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرد .

تجهیزات جابجایی

اصولا بیشتر شرکت های اتوبار برای حمل اثاثیه مشتری های خود از تجهیزات تخصصی باربری در هنگام اسباب کشی کمک می گیرند و کار جابجایی و اسباب کشی در این میان یک کار کاملا راحت و بدون دغدغه می شود . از لغزنده های مبلمان تا تجهیزات بالابر برای محافظت از اثاثیه ها و حمل بار های پیچیده و سنگین در هنگام جابجایی مورد استفاده قرار می گیرد . کارگران بخش حمل و نقل شرکت هاب باربری بدون کوچکترین سختی به کمک تجهیزات کار اسباب کشی و جابجایی را انجام می دهند و دالی و چرخ های متحرک نیز کار اسباب کشی را بدون اتلاف وقت حمل می کند . بعد از اتمام کار جابجایی به داخل کامیون اثاثیه به منزل جدید منتقل شده و از چرخ هایی با لاستیک های نرم برای حمل به داخل خانه کمک گرفته می شود و این چرخ ها به دلیل دارا بودن به لاستیک های نرم از صدمه زدن به کف ساختمان جلوگیری می کند .

اتوبار چیتگر

علاوه بر این که این تجهیزات هم سرعت کار را بالا می برند و هم ئاز صدمه دیدن اسباب و اثاثیه جلوگیری می کنند شرکت های باربری به دلیل سابقه زیاد افراد متخصص خود چگونگی استفاده از این تجهیزات را بدون کوچکترین صدمه به بار را می دانند و بهترین گزینه استفاده از افراد باسابقه شرکت های باربری است علاوه بر این هزینه اجاره این نوع تجهیزات و قطعات نیز صرفه جویی می شود .

چگونگی محافظت از اثاثیه هنگام جابجایی توسط شرکت باربری ؟

شرکتهای بار بری تمامی افراد خود را تحت آموزش گسترده ای قرار می دهند تا در هنگام اسباب کشی تمامی اصول اسباب کشی را بدون کوچکتریت کم کاستی انجام دهند و این برای شرکت های باربری با سابقه و مورد اعتماد یک امر قابل توجه است که تمامی اثاثیه و بار مشتری بدون کوچکترین آسیبی به مقصد برسد . در این میان توصیه ما این است که برای اسباب کشی بدون کوچکترین نگرانی تمامی امور را به شرکت های باربری مورد اعتماد و باسابقه بسپارید و این از تمامی دغدغه های اسباب کشی شما می کاهد و ۱۰۰% بارتان ایمن و. سلامت به مقصد خواهد رسید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *